Privaatsuspõhimõtted

ROCKWOOL OÜ kohustub kaitsma Teie privaatsust internetis. Sellel veebilehel kogutud isikuandmete töötlemisel juhindutakse reeglitest, mis on sätestatud isikuandmete kasutamist reguleerivates riiklikes õigusaktides ning ROCKWOOL OÜ poolt kinnitatud privaatsuspõhimõtetes.

Meie kogutud info

Veebilehel www.rockwool.ee kogub ROCKWOOL OÜ teavet mitmel erineval moel. Kui Te kaupu või teenuseid tellite, peate sisestama oma ees- ja perekonnanime, e-posti aadressi, ametikoha ja muu kontaktinfo, mis Teie päringu täitmiseks vajalik on. Tellimuse esitamiseks tuleb täita tärniga (*) märgitud väljad. Osa kogutud andmetest käsitletakse isikuandmetena, mille kasutamise eest ROCKWOOL OÜ vastutav on. Etttevõtte ROCKWOOL OÜ poolt kogutud teavet kasutatakse ainult Teiega ühenduse võtmiseks, st kliendisuhete hoidmiseks, ning selleks, et Teil oleks veebilehte teenuste ja toodete valimisel mugavam kasutada.

Küpsised

Kasutame küpsiseid ja päevikufaile, mis annavad väärtuslikku teavet meie veebikeskkonna kasutamise kohta.

Samuti seame ka kolmanda osapoole küpsiseid, mis on vajalikud selleks, et oleksid loodud tingimused kolmanda osapoole teatud funktsionaalsete võimaluste kasutamiseks meie veebilehel. Küpsis on väike infofail, mis saadetakse võrguserverist Teie brauserisse ja salvestatakse ning säilitatakse Teie arvuti kõvakettal. Antud teavet kogume selleks, et jälgida andmevoo ja kasutajate karakteristikuid, koguda infot veebilehe külastajate tegevuse ja prioriteetide kohta ning üldistatud teabe alusel koguda sisestatistika andmeid, mis meie veebipõhiseid teenuseid optimeerida aitavad. Küpsiseid säilitatakse Teie arvutis seni, kuni nende salvestustähtaeg lõpeb või kuni Te need kustutate. Juhul, kui Te ei soovi küpsiste kasutamist lubada, saate selle funktsiooni igal ajal meie veebilehel või oma veebilehitsejas välja lülitada.

Kuidas kustutada küpsiseid?

Kui soovite blokeerida küpsiseid, muuta oma brauseri luba seaded.

Rohkem informatsiooni on http://aboutcookies.org

Kui lülitate oma brauseris küpsiste seade ei ole tuvastatav, külastades meie koduleheküljel. Pea meeles, et saate hoida ära küpsist blokeerimine teatud informatsiooni meie poolel ja töötavad korralikult.

Back