ROCKWOOL kivivillatooted täiuslikuks komfordiks kodus

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Kivivillatooted tagavad parima soojus- ja heliisolatsiooni ning tuleohutuse.

ROCKWOOL kivivill on mittepõlev, heli summutav ja vastupidav isolatsioonimaterjal. ROCKWOOL tooted tagavad kodus mugavuse, soojuse ja turvalisuse pikkade aastate jooksul. ROCKWOOL kivivill on parim lahendus elamute, avalike ja tööstushoonete isoleerimiseks. Pidage seda meeles, kui otsustate, millist soojustust oma hoonetel kasutada.

ROCKWOOL kivivilla unikaalne eelis

01

Ohutus

Ei põle talub kuni 1000 °C temperatuuri.

Me veedame suurema osa oma elust hoonetes. Me töötame nendes, lõbustame, laseme vabal ajal veeta. Kuid kas me kõik ei tea, kas hoonetel on piisav tulekaitse? Vähesed inimesed mõeldavad selle valdkonna puudustest tulenevaid riske.

Leia rohkem...

02

Kliima

Suvel nautige meeldivat jahendust, talvel aga soojust, kusjuures väikeste küttekuludega.

See on salvestatud energia ja tarbitud (või prognoositava) energiakoguse suhe. Teisisõnu on energiatõhususe eesmärk vähendada energia tootmist, käitamist või teenuste pakkumist.

Leia rohkem..

03

Rahu

Tõkestab suurepäraselt helid ja tänava müra.

ROCKWOOL on aastaid tõestanud, et ettevõtte isolatsioonimaterjal on ideaalne kõikjal, kus on vaja müra summutamist või heli neeldumist - elamutes, kaubanduslikes, tööstuslikes või looduskeskkondades. Lisaks hea akustiliste omaduste poolest on ROCKWOOL isolatsioonimaterjalidele iseloomulik suurepärane isolatsioon, samuti tuleohutusfunktsioonid.

Leia rohkem...

04

Vastupidavus

Aastaid säilitab muutumatuna mõõdud, kuju ja omadused.

ROCKWOOL kivivilli tõttu on selle struktuurse struktuuri tõttu stabiilne kuju ja elastsus. Tänu neile omadustele saab seda paigaldamise ajal paigaldatud konstruktsioonide vahel suruda. ROCKWOOL kivivill, mis tootja soovituste kohaselt ei moodusta külmseid sildu, säilitab kogu oma kasutusaja jooksul oma füüsikalised ja mehaanilised omadused.

Leia rohkem...

05

Väljanägemine

Kaitseb hoonet niiskuse kogunemisest, hallitusest ja seene tekkest.

Esteetiliselt meeldiv ruum muudab töötamise inimeste jaoks mugavaks ja motiveerivaks.

Leia rohkem...

06

Läbilaskvus

Kaitseb hoonet niiskuse kogunemisest, hallitusest ja seene tekkest.

ROCKWOOL kivivilla kiudude struktuur tagab veeauru täieliku läbilaskevõime. Seega väldite selle kasutamisel väliskonstruktsioonides niiskuse kogunemist hoone piiretesse, vähendate hallituse ja (või) seente tekkimise riski ning loote ruumidesse tervisliku ja meeldiva mikrokliima.

Leia rohkem...

07

Ökoloogilisus

Saadud loodusliku protsessi tulemusel taastuvast ja ümbertöödeldavast toorainest.

ROCKWOOL kivivill kasutamine on ohutu energia säästmise ja kütmise ja jahutuse kulude kokkuhoid. Soe ja kuiv elamispind on meie tervisele väga oluline. Tuhandeid aastaid on külmad ja niisked ehitised ohustanud meie esivanemate tervist ja elu. Nendel päevadel on veel palju elanikke. Parem isoleeritus on parandanud miljonite inimeste elukvaliteeti. Loomulikult on tänapäeval palju ja sooja ja kuivaga korpus.

Leia rohkem...

Kas plaanite oma maja ehitamist või renoveerimist?

Kui plaanite oma maja ehitamist või renoveerimist ja teate, et ROCKWOOL lahendused on teile parimad, siis leidke lähim koht ROCKWOOL toodete ostmiseks. Müügikohtade spetsialistid annavad konsultatsioone ROCKWOOL toodete kohta.

Leia ROCKWOOL müügikohad

search

Showing
Offices & Factories near you