ROCKWOOL kivivillatooted täiuslikuks komfordiks kodus

reference, wall, wall insulation, etics, family, house, home, garden, outside, single-familiy house, single-family home, single family house, dr. sälzer haus, germany, job 4994

Kivivillatooted tagavad parima soojus- ja heliisolatsiooni ning tulekaitse.

ROCKWOOL kivivill on mittepõlev, heli summutav ja vastupidav isolatsioonimaterjal. ROCKWOOL tooted tagavad kodus mugavuse, soojuse ja turvalisuse pikkade aastate jooksul. ROCKWOOL kivivill on parim lahendus elamute, avalike ja tööstushoonete isoleerimiseks. Pidage seda meeles, kui otsustate, millist soojustust oma hoonetel kasutada.

ROCKWOOL kivivilla unikaalne eelis

ROCKWOOL tooted on valmistatud vulkaanilisest kivimist. Materjal, mis on meie toodete aluseks, võimaldab luua kasude ja eeliste ainulaadse kombinatsiooni.

Kivivill on jätkusuutlik lahendus ja isolatsioonimterjalina tagab soojustuse paljudeks aastateks. Kivivill isoleerib samuti müra hoonetes ja säästab inimesi tuleohu eest. ROCKWOOL kivivilla erilisuse tagavad neli unikaalset omadust:

Tulekaitse

Kivi ei põle nagu ka meie tooted. Nii on ka kivivillatooted tulekindlad. Meie toodete kasutamine suurendab hoone tulekindlust.

Heliisolatsioon

Kivi isoleerib suurepäraselt mitte ainult soojust ja tuld. ROCKWOOL kivivill neelab suurepäraselt ka heli, kaitstes meid kõrvalise müra eest.

Pikaealisus

Kivivillatooted säilitavad oma omadused ja mõõtmete püsivuse kogu nende eluea vältel. Vastupidavus on tingitud kivivilla kiudude ebakorrapärasest põimumisest.

Energiatõhusus

Hoonete küte ja jahutus moodustavad suure osa kogu tarbitavast energiast maailmas. See on tingitud peamiselt soojakadudest läbi katuste, seinte ja põrandate. ROCKWOOL kivivillatooted aitavad parandada ehitise energiatõhusust ja oluliselt vähendada küttekulusid.

Kas plaanite oma maja ehitamist või renoveerimist?

Kui plaanite oma maja ehitamist või renoveerimist ja teate, et ROCKWOOL lahendused on teile parimad, siis leidke lähim koht ROCKWOOL toodete ostmiseks. Müügikohtade spetsialistid annavad konsultatsioone ROCKWOOL toodete kohta.

Leia ROCKWOOLi müügikohti

search

Showing
Offices & Factories near you