Kas soojustus villaga on kallis?

Kas soojustus villaga on kallis?

Paljud maja ehitavad isikud arvavad, et välisseinte soojustamine kivivillaga on väga kallis. tegelikult see nii ei ole.

Esitame välisseina soojustamise orienteeruvad arvestuslikud kulud, paigaldades 250 m2 krohvitud fassaadi. Nagu näete, võrreldes kogukulud (sh isolatsioonimaterjalide hindade vahe ROCKWOOL kivivilla ja muu soojusisolatsiooni vahel) erinevus on kuni 20 %. Vaieldamatult on erinevused tingitud tööde ja materjalide hindadest, sõltuvalt piirkonnast, kus maja ehitatakse või isolatsioonitöid teostatakse.

Eraldades veidi rohkem rahalisi vahendeid paigaldate vastupidava soojustuse, samal ajal parandate hoone tuleohutuse omadusi, akustilist mugavust ja tagate meeldiva sisekliima.

Kas tasub säästa mugavuse ja ohutuse arvelt?

Tuleb meeles pidada, et soojustusmaterjali vahetamine hoone ekspluatatsiooni käigus on seotud suurte rahaliste vajadustega ja keerulise integreerimisega olemasoleva hoone konstruktsiooni. Seetõttu selleks, et seda teha tuleb uuesti ja täielikult paigaldada soojustus, sh lisatööd ning maja ümbruse korrastamine.

Kogukulude võrdlus välisseinte soojustuse paigaldamisel, paigaldades krohvitud fassaadi kasutades ROCKWOOL tooteid ja muud isolatsiooni.

Kivi tugevus

Lisateave kivide ainulaadsete omaduste kohta meie toodetes.